‘’Türkiye’nin Buz Tedarikçisi‘’

Hazır Buz, Küp Buz, Kalıp Buz ve Kırık Buz imalatında;

Marmara’nın en büyük üreticisi

Soğuk hava şoklama ve saklama sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübemizle, 2016 yılından itibaren parkurumuza teknolojik buz üretim tesislerini katarak Paketli Buz ve Hazır Buz üretimi yapmaya başladık.

Önce hijyen odaklı tesislerimizde yüksek kaliteli içme suyu yönetmeliğine  uygun su kullanarak sağlıklı ve güvenilir ürünler üretmekteyiz.

Hedefimiz sektörü yakından takip ederek, personelimiz ile birlikte düzenli eğitim ve seminerlerle, daima müşteri sağlığı ve memnuniyeti sağlayan firma olarak kalıcı olmaktır.

Günlük 70 Bin Paket Hazır Buz Üretimi

Günlük 30 Ton Buz Üretimi

Günlük 75 Ton Şoklama Kapasitesi

-20 °C’de  2.500 Ton Saklama Kapasitesi

Şok ve saklama depolarımız toplamda yaklaşık 5.200 Metrekare açık alana sahip, 3.100 Metrekare kapalı alan içerisinde, 16 ayrı depodan oluşmakta olup bunlardan 6 sı -40°C’de şoklama ve saklama deposu, 7 tanesi  -32°C’de saklayabilme, 3 taneside -20°C’de saklama özelliğine sahiptir. Gemlik Merkez Soğuk Hava Depomuz 2.850 Metrekare açık alana kurulu 1.250 metrekare kapalı alanda 4 Adet şoklama, 2 Adet Saklama deposu olmak üzere toplam 6 Adet Soğuk Hava deposundan oluşmaktadır. Kendi depolarımız haricinde ihtiyaç duyulduğunda müşterilerimizin ürünlerini sağlıklı koruyabileceğimiz yaklaşık + 3.000 ton kapasiteli anlaşmalı soğuk hava depolarımız mevcuttur.

İletişim

Hasel Su Ürünleri Ltd. Şti.

Menü
WeCreativez WhatsApp Support
Lütfen, yardımcı olmamızı istediğiniz konuyu kısaca yazınız.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now Button